Ułatwienia dostępu

Marzena Gurgacz-Janusz
Marzena Gurgacz-JanuszOpiekunka dziecięca

O sobie

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. W 2010 r. ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza. Tytuł magistra zdobyłam w 2012 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim - kierunek pedagogika opiekuńczo - wychowawcza. Doświadczenie w opiece nad dziećmi nabywałam już podczas studiów odbywając praktyki w żłobkach i przedszkolach. Przez długi czas pracowałam z osobami niepełnosprawnymi umysłowo i fizycznie. Jednak od zawsze moim marzeniem była praca z dziećmi.
Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, rzetelną oraz wrażliwą na potrzeby małego dziecka. Z wielkim zaangażowaniem współtworzę autorskie scenariusze przedstawień teatralnych dla maluszków oraz własne układy taneczne do dziecięcych piosenek. Zajmuję się także prowadzeniem facebooka. Piszę teksty i artykuły ze żłobkowych uroczystości na stronę internetową oraz do „Piastuna”. Pomagam w dekorowaniu żłobkowej sali, przygotowując ją na różne uroczystości. Nie odkładam obowiązków na ostatnią chwilę. Lubię, gdy wszystko jest solidnie, terminowo i perfekcyjnie wykonane.
Każdego dnia w swojej pracy staram się, aby buzie maluszków były uśmiechnięte, żeby pod moją opieką czuły się bezpiecznie i pewnie, a jednocześnie mogły się wszechstronnie rozwijać. Podczas zajęć tematycznych i okazjonalnych w żłobku robię dzieciom piękne zdjęcia, na których na chwilę zatrzymuję czas dokumentując ważne wydarzenia. Pokazuję dziecięce emocje i zabawę, by kiedyś, w przyszłości maluszki same mogły sięgnąć do wspomnień z dzieciństwa.
Kieruję się zasadą, że dzieci uczą się poprzez wszystko co robią, wprowadzam podopiecznych w nowe, ciekawe doświadczenia, przygotowuję dla nich kreatywne, rozwojowe zajęcia, ale przede wszystkim zachęcam do rozwijania swoich umiejętności.

Dołącz do nas

Sprawdź warunki przyjęcia

ODNOŚNIKI

Image
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

Kontakt

  • Łężany:+48 504 793 751
  • Miejsce Piastowe:+48 690 450 316
  • Głowienka:+48 13 307 35 60
  • zlobek@miejscepiastowe.pl

Odnośniki