Ułatwienia dostępu

Wielkanoc - Miejsce Piastowe 2023

Dnia 30 marca 2023r. tradycyjnie w naszym żłobku odbyło się uroczyste „Śniadanie Wielkanocne”. Tego dnia dzieci w odświętnych strojach zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Agnieszka Jastrzębska. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania pani dyrektor złożyła wszystkim dzieciom i pracownikom życzenia świąteczne. Ten dzień miał wyjątkowy charakter: dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Śniadanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. 

Wiosna - Miejsce Piastowe 2023

W dniu 22 marca wszystkie dzieci z naszego żłobka świętowały nadejście wiosny. Dla każdego żłobkowicza jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie.   W tym dniu maluchy przyszły ubrane na zielono. Dzieci wraz z opiekunkami przygotowały przedstawienie do piosenki „Poszła żabka po wodę”. Witały wiosnę bawiąc się i tańcząc przy wesołej muzyce. Następnie sprzyjająca słoneczna pogoda pozwoliła wyjść na żłobkowy plac zabaw i szukać pierwszych oznak budzącej się do życia przyrody. 
 Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych podopiecznych wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.  

Bal karnawałowy - Miejsce Piastowe 2023

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu przeżyć i radości. Dzisiaj już od rana dzieci wesoło bawiły się w swoich przepięknych, zwierzęcych strojach. Rozpoznać było je bardzo trudno...

Na sali, która zmieniła się w dżunglę pełną dzikich zwierząt były tańce, konkursy, zagadki z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie. W drugiej połowie balu odbył się pokaz mody „zwierzęcej”. Po kilku chwilach „oddechu” muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, tańców afrykańskich oraz przebojów znanych dzieciom. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów!

Justyna Jakubowicz
Małgorzata Skwara

Wigilia - Miejsce Piastowe 2022

W dniu 19 grudnia mieliśmy przyjemność gościć  w żłobku Panią Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorotę Chilik, Kierownika Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Panią Beatę Bodzioch- Kaznowską oraz Zastępcę Kierownika Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Pana Grzegorza Meiera. Gościliśmy również Panią Magdalenę Frydrych Kierownika Referatu Rozwoju Gminy.
Wigilia jest jedynym, niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w  naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi oraz wspaniałomyślnymi wobec innych.
W tym uroczystym dniu dzieci oraz pracownicy przyszli odświętnie ubrani.
 Wigilia rozpoczęła się od  złożenia życzeń bożonarodzeniowych, a następnie zgodnie z obyczajem połamania się opłatkiem. Dzieci usiadły przy pięknie przystrojonym stole, zjadły tradycyjne wigilijne potrawy oraz wysłuchały kolęd.
Był to magiczny czas, który łączy pokolenia…

Żłobkowe ciocie

Mikołaj - Miejsce Piastowe 2022

Dnia 07 grudnia w naszym żłobku pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Powitaliśmy  Świętego Mikołaja wierszem i piosenkę, a także zatańczyliśmy świąteczny taniec. Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami w postaci słodkości i plecaczków. Cieszymy się, że o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku!!!

Żłobkowe  Ciocie

Dołącz do nas

Sprawdź warunki przyjęcia

ODNOŚNIKI

Image
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

Kontakt

  • Łężany:+48 504 793 751
  • Miejsce Piastowe:+48 690 450 316
  • Głowienka:+48 13 307 35 60
  • zlobek@miejscepiastowe.pl

Odnośniki