Ułatwienia dostępu

Wigilia - Głowienka 2023

Wigilia - Głowienka 2023

We wtorek 19 grudnia odbyła się w naszym żłobku Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.

Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, kolędowania, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym. Także u nas nastał świąteczny klimat, atmosfera była niezwykle radosna. Tego dnia dzieci, razem ze swoimi opiekunkami połamały się opłatkiem. Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zasiedliśmy do wigilijnego stołu, na  którym pojawiły się tradycyjne wigilijne potrawy. Dzieci smakowały: barszczyku, pierogów oraz ryby, nie zabrakło także słodkości.

Odświętne stroje, magiczna oprawa taneczno-muzyczna, sprawiły, iż każdy z nas poczuł, że Święta są tuż tuż... Wspaniałym momentem był występ naszych maluszków przebranych w stroje aniołków i pasterzy.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. To był wyjątkowy, magiczny dzień.

Justyna Gondela – opiekunka w grupie „Skrzaty”

Dołącz do nas

Sprawdź warunki przyjęcia

ODNOŚNIKI

Image
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

Kontakt

  • Łężany:+48 504 793 751
  • Miejsce Piastowe:+48 690 450 316
  • Głowienka:+48 13 307 35 60
  • zlobek@miejscepiastowe.pl

Odnośniki