Śniadanie wielkanocne w naszym żłobku było wyjątkowym i radosnym wydarzeniem. Dzieci wraz z opiekunkami wspólnie zasiadły do pięknie udekorowanego stołu, pełnego świątecznych przysmaków. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Dyrektor, której dzieci – z pomocą opiekunek – złożyły serdeczne, wielkanocne życzenia. Nie zabrakło uśmiechów, wspólnych rozmów oraz ciepłej, rodzinnej atmosfery, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
