„Zabawy nie było końca”… tak może powiedzieć każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w Balu Karnawałowym.
Tak właśnie bawiły się dzieci w naszym żłobku na Zabawie Karnawałowej w dniu 27.01.2026. Podopieczni ubrani w piękne stroje przygotowane przez rodziców, pląsali w rytmie ulubionych piosenek. Kolorowe dekoracje przygotowane przez Panie wprawiły wszystkich w wesoły nastrój i zachęcały do wspólnej zabawy. Dzieci łapały bańki mydlane i baloniki. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną. Szczególną atrakcją były zwierzątka z baloników wykonane przez jedną z Pań oraz mała kula dyskotekowa.
Na zakończenie barwny korowód radośnie przemaszerował przez sale machając balonikami.
Bal karnawałowy był wspaniałą okazja do wspólnej zabawy a cudowne wspomnienia pełne radości i uśmiechu na długo zostaną w naszej pamięci.
Marta Giżycka – opiekunka dziecięca
