Ułatwienia dostępu

Anna Leń
Anna LeńWoźna, opiekunka dziecięca

O sobie

W 2011 r. ukończyłam studia I stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym uzyskując tytuł licencjata. W 2013 r. ukończyłam studia II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie, również o tym samym kierunku. W okresie nauki uczestniczyłam w praktykach nauczycielskich w przedszkolu oraz w szkole podstawowej w klasach I - III, gdzie miałam możliwość organizowania i prowadzenia zajęć z dziećmi. Dodatkowo odbyłam kurs kierownika wycieczek i imprez szkolnych. W wolnym czasie działałam jako wolontariuszka. Pracowałam z dziećmi w różnym wieku, a dając im możliwość korzystania z ciekawych, atrakcyjnych zajęć, nabywałam przy tym dodatkowe doświadczenia pedagogiczne.
Podczas mojej wieloletniej pracy w żłobku, brałam udział w różnorodnych warsztatach szkoleniowych, aby pogłębić swoją wiedzę oraz poszerzyć kwalifikacje zawodowe.
Na co dzień w żłobku prowadzę różnorodne zabawy z dziećmi, dbam o ich higienę i właściwy rozwój. Zajmuję się porcjowaniem i wydawaniem posiłków. Dbam o wystrój i utrzymanie należytego stanu w pomieszczeniach placówki. Biorę udział w organizowaniu okolicznościowych imprez dla dzieci. Przygotowuję niezbędne materiały oraz teksty. Kocham teatr i wszystko, co jest z nim związane. Bardzo lubię tworzyć i występować w teatrzykach dla naszych podopiecznych. Moja głowa jest pełna pomysłów na nowe scenariusze teatralne, imprezy okolicznościowe i wydarzenia ubogacające życie żłobka.
Jestem osobą energiczną, cierpliwą, odpowiedzialną i zawsze uśmiechniętą. Cechuje mnie kreatywność, szczerość oraz optymistyczne nastawienie do życia. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, lubię z nimi rozmawiać, potrafię się nimi zajmować oraz ciekawie wypełnić im czas.
W pracy z najmłodszymi najważniejsze jest dla mnie zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, zrozumienia i troski, oraz stworzenie na co dzień miłej i ciepłej atmosfery. Wysiłek i zaangażowanie jakie wkładam w realizację swoich obowiązków zawodowych, wynagradza mi zadowolenie i uśmiech moich podopiecznych.

Dołącz do nas

Sprawdź warunki przyjęcia

ODNOŚNIKI

Image
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

Kontakt

  • Łężany:+48 504 793 751
  • Miejsce Piastowe:+48 690 450 316
  • Głowienka:+48 13 307 35 60
  • zlobek@miejscepiastowe.pl

Odnośniki