Ułatwienia dostępu

Iwona Turek
Iwona TurekOpiekunka dziecięca

O sobie

Jestem absolwentką wydziału Ekonomii na Akademii Rolniczej im. H. Kołłątaja w Rzeszowie. Ukończyłam również Studium Pedagogiczne, które dało mi kwalifikacje do pracy w szkole. W trakcie 20- letniej pracy dydaktyczno-wychowawczej, uczestnicząc w rożnych formach doskonalenia zawodowego, ukończyłam kurs kwalifikacyjny Oligofrenopedagogika. Reforma oświaty i niż demograficzny spowodowały konieczność mojego przekwalifikowania się. W 2019 r. ukończyłam kurs Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym. Uczestniczyłam w różnych kursach, szkoleniach i warsztatach, które wzbogaciły mój warsztat pracy z najmłodszymi m.in.: kurs Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia, Żłobki-Podkarpacie - Formy opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, Kompleksowe przygotowanie opiekunów do samodzielnego prowadzenia zajęć rytmiki w żłobkach i klubach dziecięcych, Rosnę radośnie i bezpiecznie, czyli co nieco o rozwoju małego dziecka itp.
Jestem odpowiedzialna za prowadzenie żłobkowej kroniki. Na jej kartach staram się uwiecznić najważniejsze momenty z życia naszej „żłobkowej rodziny”. Każda strona jest inna, gdyż oprócz fotografii staram się ją wzbogacić krótką informacją tekstową i upiększyć tematycznymi ilustracjami, które cieszą oko czytelnika.
W swojej pracy wykorzystuję nie tylko doświadczenie zawodowe, ale i życiowe, gdyż jestem mamą dwójki dzieci.
Praca z maluszkami daje mi wiele radości i satysfakcji. Priorytetem jest nie tylko opieka i bezpieczeństwo, ale także dobra zabawa i uśmiech na twarzy naszych podopiecznych.

Dołącz do nas

Sprawdź warunki przyjęcia

ODNOŚNIKI

Image
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00

Kontakt

  • Łężany:+48 504 793 751
  • Miejsce Piastowe:+48 690 450 316
  • Głowienka:+48 13 307 35 60
  • zlobek@miejscepiastowe.pl

Odnośniki